Wizerunek oraz styl ubioru – o to się troszczymy

Kto planuje kreacje? Jak najbardziej projektanci. Co poniektórzy z nich znani są na pełnym globie. Ubrania tych w największym stopniu znanych niestety nie są generalnie osiągalne, sprzedawane są tylko w konkretnych domach mody lub też robione na zamówienie a w dodatku ich cena jest właściwie niezwykle wysoka. Wskutek tego również stereotypowi ludzie zarabiający średnią krajową raczej nie decydują się na to, by takie ubrania od projektantów wybierać, żeby chodzić w nich na co dzień. 

Czy zwracamy szczególną uwagę na wygląd swój lub osób, które nas otaczają? Zdecydowanie tak. Niejednokrotnie robimy to całkiem nieświadomie oraz nawet jeżeli twierdzimy, że wygląd człowieka nie jest najistotniejszy – patrzymy na niego. Analizujemy człowieka po tym, jak wygląda. I nie chodzi tutaj o to, aby mieć na sobie drogie, luksusowe ubrania, by ubierać się u legendarnych projektantów. Takie rozwiązania są jedynie dla tych, których na to stać. Ludzie absolutnie przeciętni, którzy nie mogą na ubrania przeznaczyć ogromnych pieniędzy powinni poszukiwać całkowicie innego, nie nacieszonego przepychem stylu ubierania się. A dla niektórych z nas takie poszukiwania nie są wcale takie kłopotliwe ani skomplikowane. Powinniśmy jedynie wiedzieć, co nam się podoba, powinniśmy umieć ocenić jakość zdobywanych przez nas ubrań. Wybierajmy takie, jakich jakość jest trafna. A takie rzeczy pod żadnym pozorem nie muszą być drogie. Zróbmy sobie spacer po sklepach w poszukiwaniu prawdziwych perełek ubraniowych. Jeśli będziemy mieć szczęście kupimy wiele za niewiele. I na takie okazje polujemy.

Odnajdź prywatny styl ubioru

Poszukujemy własnego stylu i nie wiemy, jakim sposobem to uczynić? Podoba nam się dużo rzeczy lecz nie jesteśmy pewni, które do nas pasują a jakie nie? Poradźmy się stylisty. Dziś niezmiernie wiele osób z rad stylistów korzysta. I w żadnym wypadku nie są to wyłącznie aktorzy, piosenkarze czy znani celebry Ci. Chcemy wyglądać przyzwoicie, chcemy posiadać własny styl. Skutkiem tego dążymy do tego, by nasze ubrania doskonale pasowały do nas, figury, indywidualności. Styliści potrafią przyjrzeć nam się z daleka, oszacować nas z dystansem. To, jaki wybierzemy styl uzależnione jest od wielu rzeczy, nie tylko od charakteru, niemniej jednak chociażby od zawodu, jaki wykonujemy, od miejsca, w którym pracujemy. Znacznie więcej porad odnajdziesz na witrynie lifestyle. 

Nie obawiajmy się zmian, nie bójmy się testować, sprawdzać, próbować innowacyjnych rzeczy, innowacyjnych krojów. Na takim testowaniu polega poszukiwanie osobistego stylu. A bywa, że poszukiwania stylu trwają przez dużo miesięcy a nawet lat. Dajmy sobie możliwość na to, aby go znaleźć. I nie zrażajmy się modowymi wpadkami. Te zdarzają się nawet najlepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *