Dziwne związki

Dziwne związki

Fotolia_26443976_Subscription_L

Przepraszam za czcionkę, która nie obsługuje polskich znaków, ale mamy problemy techniczne, które staram się rozwiązać!
Miłej lektury :*

Dziś piszę przede wszystkim do Was panowie. Nie mogę patrzeć na to jak dajecie się tłamsić dziewczynom w związkach. W sumie to ja mam już z tego beke. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że macie takie problemy dopóki nie zaczęło się to przydarzać moim znajomym. Kiedyś to był stereotyp, że to kobiety są ograniczane i kontrolowane w związkach a tu taki hit, że jednak nie!

DLACZEGO WYSŁAŁEŚ DO NIEJ SERDUSZKO?!

Pewnie zdradzasz dziewczynę wysyłając serduszko innej. Założę się, że potajemnie umawiacie się na schadzki u niej w domu. Co z tego, że wysyłałeś to serduszko do przyjaciółki/kuzynki/znajomej. Pewnie i tak zdradzasz dziewczynę. Nie no ogólnie dla mnie to paranoja jak laski potrafią robić awanturę chłopakom o pewne sprawy. Np kiedyś kłóciłam się z przyjacielem w komentarzach i chamsko mu coś napisałam, ale zaraz napisałam ‚kc’ i ‚żarcik’. Dziewczyna mu zrobiła o to awanturę i kazała wybierać między mną a nią, bo była pewna, że ją ze mną zdradza. Nieważne, że on miał 15 lat a ja 18 iks de

CZEMU POLUBIŁEŚ JEJ POST?!

Albo zdjęcie. Albo na odwrót ona Twoje. Jakby już nawet lajkowanie w związku było zabronione. Albo składanie życzeń na urodziny. To mi zaczyna zalatywać toksycznym związkiem. Uzależnienie od drugiej strony. Co ona powie Ty robisz. Albo na odwrót, nieważne. Jeśli Twoja dziewczyna zabrania Ci lajkować lub komentować zdjęcia koleżanek, to wiedz, że coś się dzieje. Z nią się coś dzieje. A konkretniej z jej głową. I zrób coś z tym zanim każe Ci usunąć konto na fejsie.

MOJA MAMA POWIEDZIAŁA, ŻE MNIE NIE SZANUJESZ!

Ogólnie to jest największy błąd jak ona miesza matkę albo co gorsza całą rodzinę w Wasze prywatne sprawy. Ja rozuuumiem moja droga, że chcesz się mamusi pożalić, ale co będzie jak jednak wszystko się unormuje a szanowna mamusia już nie będzie patrzeć na niego przychylnie i nie zaprosi na święta? LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ. Jak jesteście w poważnym związku, oboje jesteście dorośli, a i tak mieszasz mamę w Wasze sprawy to ja się boję jak to będzie po ślubie wyglądać. Najlepiej spokój osiągnąć rozmową i kompromisem. Inaczej się pozjadacie.

NIE ODZYWAŁEŚ SIĘ TYLE CZASU, PEWNIE MNIE ZDRADZASZ!

A tak naprawdę smacznie spałeś po szkole, bo jesteś zmęczony, albo dzisiaj jest taki dzień, że każdemu się chce spać i nie odzywałeś się do niej te 3 godziny, ale oczywiście ona twierdzi, że ją zdradzasz. Ale zaraz.. ma rację! Każdy z nas jest w stałym związku z łóżkiem tylko budzik nie potrafi tego zaakceptować. Także poniekąd masz rację kobieto. Jednak już tak serio wracając, myślisz, że on nie może się przespać po szkole? I od razu wyciągasz Bóg wie jakie wnioski? To uświadomię Cię, że normalna jest popołudniowa drzemka, w końcu w przedszkolu były dla regeneracji to teraz też czasem trzeba polecieć w kime. Zluzuj majty. Bo Ci się chyba wżynają.

DLACZEGO DOPIERO TERAZ MI O TYM MÓWISZ?!

Dlaczego dopiero teraz mi mówisz, że byłeś się z nim spotkać ?! Co z tego, że na 15 minut?! PARANOJA. Chłopcy proszę bądźcie mężczyznami i owszem musicie być szczerzy wobec swoich dziewczyn, ale nie musicie się meldować z każdego kroku jaki wykonacie. Jak masz kumpli to masz prawo się z nimi spotkać i kropka. To jest takie dziwne jak z każdej minuty się spowiadacie. Tylko wiecie panowie sprawa jest też taka, że jak macie przyjaciół płci żeńskiej to najlepiej mówić o nich swoim dziewczynom i ogólnie je ze sobą zapoznać żeby wiedziały na czym stoją. Kłamstwo ma krótkie nóżki.

POWIEDZ JEJ WPROST

Jeśli masz, nawiązując do poprzedniego akapitu, przyjaciółki lub dziewczęta przyjaciół płci przeciwnej to na samym początku to powiedz. Ustalcie jakieś zasady wspólne abyście nie byli o siebie zazdrośni. Zazdrość psuje każdy związek a zaufanie go buduje. Chłopcy nie możecie sobie pozwalać wchodzić na głowę. Wiem, że to dziwnie brzmi, bo sama jestem dziewczyną, ale jestem przeciwniczką trzymania chłopaków na smyczy i kontrolowania każdego ruchu. To właśnie świadczy o braku zaufania. A ‚miłość nigdy nie zawodzi’.

BĘDĘ FAIR

Panowie to, że Was bronię nie oznacza, że wy też możecie przeginać. To wszystko co napisałam tyczy się też was. Lubimy jak jesteście o nas zazdrośni ALE BEZ PRZESADY żeby o wszystko i wszystkich. Dajcie na luz. Jak kocha nie zostawi. A jak nie kocha… to już nie moja broszka.

Jak macie jakieś przykłady chorych związków to piszcie w komentarzach, bo ja niestety nie mogłam dać wszystkich przykładów ze względu na tajemnicę, która mnie obowiązuje wobec przyjaciół. Czekam na Wasze pomysły 😀

Oczywiście zapraszam na mojego facebook’a i mojego instagrama. Zachęcam do zostawienia czegoś po sobie, ale wszelkie chamstwo i linki do Waszych blogów zostaną natychmiastowo usunięte. Buziaczki!

  • dziewczyna
  • toksycznezwiązki
www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org